F.H.U. Fruktus istnieje na rynku od 2007 roku. Przedmiotem działalności przedsiębiorstwa jest produkcja oraz dystrybucja świeżych owoców i warzyw. Uzupełnieniem asortymentu warzywno-owocowego są jaja, kiszonki, orzechy, przyprawy oraz suszone owoce. Od samego początku konsekwentnie pracujemy nad osiągnięciem głównego celu, jakim jest zapewnienie najwyższej jakości naszych produktów.

Zaopatrujemy sieci handlowe, sklepy, hurtownie oraz podmioty z branży hotelarskiej i gastronomicznej. Oprócz odbiorców krajowych eksportujemy nasze produkty na rynki europejskie. Stałymi partnerami firmy Fruktus są kontrahenci z Niemiec, Holandii, Belgii i Wielkiej Brytanii. Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną.

Strategia rozwoju przedsiębiorstwa opiera się na stałych i zaufanych dostawcach, z którymi współpracujemy od lat. Starannie dobieramy producentów, stawiamy na świeżość i jakość produktów, a także pochodzenie owoców i warzyw. Wyspecjalizowany dział naszego przedsiębiorstwa na bieżąco kontroluje przyjmowany towar, dzięki czemu klientom dostarczane są produkty spełniające najsurowsze wymagania jakościowe.

Część oferowanych warzyw pochodzi z własnej produkcji. Nasze nowoczesne gospodarstwo jest cały czas modernizowane i rozwijane w kierunku minimalnego wykorzystania technologii agrochemicznych. Stawiamy na jakość, swieżość oferowanych przez nas produktów oraz terminowość dostaw. Nieustannie ulepszamy ofertę przedsiębiorstwa i dążymy do spełnienia wysokich oczekiwań Klientów.

Jesteśmy wiarygodnym partnerem dla producentów i handlowców owocowo-warzywnych działających zarówno na rynku polskim jak i europejskim. Naszym atutem jest najwyższa jakość oferowanych produktów, która w połączeniu z atrakcyjną ceną i elastycznymi terminami płatności pozwala spełniać wysokie wymagania odbiorców.

Na specjalne życzenie Klienta konfekcjonujemy warzywa na specjalniej przygotowanej linii do pakowania warzyw.

Zapraszamy do współpracy!
Gwarantujemy konkurencyjne ceny!